Datum

*

Leeftijd

Deze week (Komende 7 dagen) Resultaten

  1.  
    De Daltons door Kopergietery

    De Daltons 6+

    • Theatergroep Kopergietery
    • Genre Theater
    • Data 26 mrt
  2.  
    Lear door De Toneelmakerij

    Lear 15+

    • Theatergroep De Toneelmakerij
    • Genre Theater
    • Data 27 t/m 29 mrt
  3.  
    Loslopend wild XL door Maas theater en dans

    Loslopend wild XL 12+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Theater
    • Data 30 & 31 mrt
  4.  
    LOSLOPEND WILD door Maas theater en dans

    LOSLOPEND WILD 8+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Theater
    • Data 1 & 2 apr
  5.  
    Workshop GameDance door Maas theater en dans

    Workshop GameDance 8+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Workshop
    • Datum 1 apr

Deze week geen voorstellingen gevonden

Verder Resultaten

  1.  
    Duimelot door Maas theater en dans

    Duimelot 1,5+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Theater
    • Datum 2 apr
  2.  
    Know me door BonteHond

    Know me 12+

    • Theatergroep BonteHond
    • Genre Theater
    • Data 4 t/m 6 apr
  3.  
    Het Raadsel van alles wat leeft door Dood Paard

    Het Raadsel van alles wat leeft 11+

    • Theatergroep Dood Paard
    • Genre Theater
    • Datum 7 apr
  4.  
    Binnenbeest door De Dansers

    Binnenbeest 6+

    • Theatergroep De Dansers
    • Genre Dans (LNP)
    • Data 8 en 9 apr
  5.  
    Extreem Gelijk door Studio 52nd

    Extreem Gelijk 13+

    • Theatergroep Studio 52nd
    • Genre Fysiek theater
    • Data 11 apr t/m 13 apr
  6.  
    Joris en de Drakentemmers door Het Laagland

    Joris en de Drakentemmers 8+

    • Theatergroep Het Laagland
    • Genre Theater
    • Data 14 t/m 17 apr
  7.  
    Roodkapje  door Het Kleine Theater

    Roodkapje 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Datum 17 apr
  8.  
    Bonte Nacht door DE MAAN en Tuning people (BE)

    Bonte Nacht 4+

    • Theatergroep DE MAAN en Tuning people (BE)
    • Genre Theater
    • Data 19 apr
  9.  
    Monsters! door DudaPaiva Compagny

    Monsters! 6+

    • Theatergroep DudaPaiva Compagny
    • Genre Danstheater met poppen (LNP)
    • Datum 20 apr
  10.  
    Het wilde westen van Calamity Jane door Theater Gnaffel

    Het wilde westen van Calamity Jane 8+

    • Theatergroep Theater Gnaffel
    • Genre Theater met poppen
    • Data 21 apr
  11.  
    Pakman door Post uit Hessdalen

    Pakman 5+

    • Theatergroep Post uit Hessdalen
    • Genre Beeldend theater
    • Data 22 apr en 23 apr
  12.  
    A Mano door El Patio Teatro (Spanje)

    A Mano 6+

    • Theatergroep El Patio Teatro (Spanje)
    • Genre Poppentheater
    • Data 22 en 23 apr
  13.  
    Theater na de Dam: Vloerhappen door Amsterdamse jeugdteJAterschool

    Theater na de Dam: Vloerhappen 9+

    • Theatergroep Amsterdamse jeugdteJAterschool
    • Genre Theater
    • Data 4 mei en 5 mei
  14.  
    Young Lear door De Krakeling - De Toneelmakerij

    Young Lear 15+

    • Theatergroep De Krakeling - De Toneelmakerij
    • Genre Theater
    • Data 13 mei en 14 mei
  15.  
    Mona door NTJong

    Mona 10+

    • Theatergroep NTJong
    • Genre Theater
    • Data 19 mei en 20 mei
  16.  
    It's my mouth I can say what I want to door Toneelgroep Oostpool / Theater Sonnevanck

    It's my mouth I can say what I want to 14+

    • Theatergroep Toneelgroep Oostpool / Theater Sonnevanck
    • Genre Fysiek theater
    • Datum 31 mei

Geen voorstellingen gevonden