Datum

*

Leeftijd

Deze week (Komende 7 dagen) Resultaten

Deze week geen voorstellingen gevonden

Verder Resultaten

  1.  
    Know me door BonteHond

    Know me 12+

    • Theatergroep BonteHond
    • Genre Theater
    • Data 1 sep
  2.  
    100% Selfmade door DOX

    100% Selfmade 12+

    • Theatergroep DOX
    • Genre Theater
    • Data 2 en 3 sep
  3.  
    In de verte door Malou van Sluis

    In de verte 2+

    • Theatergroep Malou van Sluis
    • Genre Theater
    • Data 4 sep
  4.  
    In mijn hoofd ben ik een dun meisje door NTJong

    In mijn hoofd ben ik een dun meisje 12+

    • Theatergroep NTJong
    • Genre Theater
    • Data 4 en 5 sep
  5.  
    Bromance door Toneelgroep Oostpool / Theater Sonnevanck

    Bromance 15+

    • Theatergroep Toneelgroep Oostpool / Theater Sonnevanck
    • Genre Theater
    • Data 7 en 8 sep
  6.  
    Falling Dreams door Het Filiaal theatermakers

    Falling Dreams 10+

    • Theatergroep Het Filiaal theatermakers
    • Genre Muziek-en objecttheater
    • Data 9 sep
  7.  
    Bezoek voor Beer door Het Laagland

    Bezoek voor Beer 4+

    • Theatergroep Het Laagland
    • Genre Muzikale komedie
    • Data 10 sep / 17 t/m 20 okt
  8.  
    Zin  door Studio 52nd/ Urban Myth

    Zin 14+

    • Theatergroep Studio 52nd/ Urban Myth
    • Genre Theater en dans
    • Data 14 en 15 sep
  9.  
    De Tantes door De Toneelmakerij

    De Tantes 8+

    • Theatergroep De Toneelmakerij
    • Genre Theater
    • Data 17, 18, 24 en 25 sep
  10.  
    Panama door Feikes Huis

    Panama 2+

    • Theatergroep Feikes Huis
    • Genre Beeldend theater
    • Data 18 en 21 sep
  11.  
    Het Blauwe Billenmonster door Het Kleine Theater

    Het Blauwe Billenmonster 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Data 25 sep en 16 okt
  12.  
    Onbekend land door Het Houten Huis  / Oorkaan / Nordland Visual Theatre

    Onbekend land 6+

    • Theatergroep Het Houten Huis / Oorkaan / Nordland Visual Theatre
    • Genre Muziektheater
    • Data 1 en 2 okt / 5 en 6 nov
  13.  
    Pretpark door Toneelgroep Oostpool

    Pretpark 12+

    • Theatergroep Toneelgroep Oostpool
    • Genre Theater
    • Data 4 en 5 okt
  14.  
    Ignite door ISH

    Ignite 12+

    • Theatergroep ISH
    • Genre Dans
    • Data 6 okt
  15.  
    Sissi door Theater Sonnevanck

    Sissi 8+

    • Theatergroep Theater Sonnevanck
    • Genre Muziektheater
    • Data 7 okt
  16.  
    Leuk! door De Toneelmakerij

    Leuk! 8+

    • Theatergroep De Toneelmakerij
    • Genre Theater
    • Data 14 t/m 16 okt / 19, 20, 26 en 27 nov / 6 t/m 8 jan
  17.  
    Aaipet door BonteHond

    Aaipet 2+

    • Theatergroep BonteHond
    • Genre Theater
    • Data 21 t/m 23 okt
  18.  
    Smart door Danstheater AYA

    Smart 12+

    • Theatergroep Danstheater AYA
    • Genre Dans
    • Data 25 t/m 27 okt
  19.  
    Klucht door BonteHond

    Klucht 6+

    • Theatergroep BonteHond
    • Genre Theater
    • Data 29 en 30 okt / 21 en 22 jan
  20.  
    The Basement door De Dansers / Theater Strahl (DE)

    The Basement 12+

    • Theatergroep De Dansers / Theater Strahl (DE)
    • Genre Dans
    • Data 2 en 3 nov
  21.  
    Zebra Zebra door NTJong

    Zebra Zebra 5+

    • Theatergroep NTJong
    • Genre Theater
    • Data 11 en 12 nov
  22.  
    Sneeuwvlinders door Theatergroep Kwatta

    Sneeuwvlinders 8+

    • Theatergroep Theatergroep Kwatta
    • Genre Theater
    • Data 13 nov
  23.  
    Bonte avond voor bodybuilders door Theater Artemis

    Bonte avond voor bodybuilders 12+

    • Theatergroep Theater Artemis
    • Genre Theater
    • Data 15 en 16 nov
  24.  
    Hamlet door ZEP

    Hamlet 15+

    • Theatergroep ZEP
    • Genre Theater
    • Data 17 en 18 nov
  25.  
    Rapunzel door Het Kleine Theater

    Rapunzel 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Data 20 nov / 8 jan / 22 jan
  26.  
    Sell me your secret door Maas theater en dans

    Sell me your secret 13+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Fysiek theater
    • Data 28 nov t/m 2 dec
  27.  
    Awake door DEGASTEN

    Awake 13+

    • Theatergroep DEGASTEN
    • Genre Theater
    • Data 8 dec
  28.  
    Sneeuwwitje door Het Kleine Theater

    Sneeuwwitje 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Data 10 dec
  29.  
    Niet vergeten door Hoge Fronten / Lieke Benders

    Niet vergeten 7+

    • Theatergroep Hoge Fronten / Lieke Benders
    • Genre Beeldend theater
    • Data 17 dec
  30.  
    Het meisje dat in de tafel verdween door Sneeuwvonk

    Het meisje dat in de tafel verdween 6+

    • Theatergroep Sneeuwvonk
    • Genre Theater
    • Datum 18 dec
  31.  
    Jazz Duzz door De Toneelmakerij

    Jazz Duzz 6+

    • Theatergroep De Toneelmakerij
    • Genre Theater
    • Data 24 t/m 28 dec / 28 jan t/m 5 feb
  32.  
    De Gruffalo in winterse sfeer door Meneer Monster

    De Gruffalo in winterse sfeer 3+

    • Theatergroep Meneer Monster
    • Genre Theater
    • Data 29 t/m 31 dec
  33.  
    Liefde, werktitel door Maas theater en dans

    Liefde, werktitel 8+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Theater
    • Data 2 t/m 5 jan / 11 en 12 feb
  34.  
    Hendrik IV, ongeschikt voor kinderen door Sanne Nouws / STIP

    Hendrik IV, ongeschikt voor kinderen 8+

    • Theatergroep Sanne Nouws / STIP
    • Genre Theater
    • Data 14 en 15 jan
  35.  
    Dit is geen dagboek door Beer Muziektheater / Rene Groothof

    Dit is geen dagboek 12+

    • Theatergroep Beer Muziektheater / Rene Groothof
    • Genre Muziektheater
    • Data 26 en 27 jan
  36.  
    Nadia door De Toneelmakerij

    Nadia 12+

    • Theatergroep De Toneelmakerij
    • Genre Theater
    • Data 28 en 29 jan
  37.  
    Hans en Grietje door Het Kleine Theater

    Hans en Grietje 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Data 5 feb
  38.  
    Lief door Maas theater en dans

    Lief 4+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Theater
    • Data 12 feb
  39.  
    De fantastische meneer Vos door Meneer Monster

    De fantastische meneer Vos 4+

    • Theatergroep Meneer Monster
    • Genre Theater
    • Data 18 t/m 21 feb
  40.  
    Barbaartje door Theater Sonnevanck

    Barbaartje 6+

    • Theatergroep Theater Sonnevanck
    • Genre Beeldend theater
    • Data 22 en 23 feb
  41.  
    Neushoorn spektakel door Daniel van Klaveren / Stip

    Neushoorn spektakel 8+

    • Theatergroep Daniel van Klaveren / Stip
    • Genre Fysiek theater
    • Data 24 en 25 feb
  42.  
    IJspaleis door Plan D / Andreas Denk

    IJspaleis 6+

    • Theatergroep Plan D / Andreas Denk
    • Genre Beeldend theater
    • Datum 26 feb
  43.  
    Guerilla door DOX / Danstheater AYA

    Guerilla 12+

    • Theatergroep DOX / Danstheater AYA
    • Genre Fysiek theater / dans
    • Data 20 t/m 22 mrt
  44.  
    Oorlog door Theater Artemis

    Oorlog 6+

    • Theatergroep Theater Artemis
    • Genre Theater
    • Data 4 en 5 mrt
  45.  
    It's my mouth and I can say what I want to door Toneelgroep Oostpool

    It's my mouth and I can say what I want to 15+

    • Theatergroep Toneelgroep Oostpool
    • Genre Fysiek theater
    • Data 8 en 9 mrt
  46.  
    De grote illusionist door Het Filiaal theatermakers

    De grote illusionist 8+

    • Theatergroep Het Filiaal theatermakers
    • Genre Muziektheater
    • Data 11 en 12 mrt

Geen voorstellingen gevonden