Wees welkom bij het Eid al Fitr Theaterweekend in De Krakeling!

Bij Theater De Krakeling vieren we, tijdens het Eid al Fitr Theaterweekend, het einde van de Ramadan. Tijdens dit weekend geniet je van de première van De Zoon van de Gazelle en Dahlia’s tovergrootoma

Een feestelijk theaterweekend met een fantasievol programma: op zaterdag 5 april vindt de première plaats van De Zoon van de Gazelle van de makers Storytelling Centre en Amsterdams Andalusisch Orkest. Op zondag 6 april presenteren we Dahlia’s tovergrootoma van de makers Kleine Lettertjes & Lavinia Schenkhuizen.

Na afloop geniet je in de foyer van live muziek van leden van het Amsterdams Andalusisch Orkest en Marokkaanse muntthee met verschillende koekjes verzorgd door Bahya Catering. Een feest voor iedereen! 

amsterdamsandalusischorkest.nl
kleinelettertjes.com

Uitgelicht