Datum

*

Leeftijd

Deze week (Komende 7 dagen) Resultaten

Deze week geen voorstellingen gevonden

Verder Resultaten

  1.  
    Double Bill: LOUD / Welkom in de B door Jeugdtheaterschool Zuidoost

    Double Bill: LOUD / Welkom in de B 10+

    • Theatergroep Jeugdtheaterschool Zuidoost
    • Genre Theater
    • Datum 8 jul
  2.  
    De knettergekke wereld achter het raam door De Toneelmakerij

    De knettergekke wereld achter het raam 8+

    • Theatergroep De Toneelmakerij
    • Genre Theater
    • Data 21 t/m 23 sept | 23 t/m 25 nov
  3.  
    Legends door BonteHond / Beumer&Drost

    Legends 8+

    • Theatergroep BonteHond / Beumer&Drost
    • Genre Theater
    • Data 28 sep en 29 sep
  4.  
    Blauwe Billenmonster door Het Kleine Theater

    Blauwe Billenmonster 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Data 30 sep en 25 nov
  5.  
    Geeft niks door STIP Theater Producties / Job Raaijmakers

    Geeft niks 5+

    • Theatergroep STIP Theater Producties / Job Raaijmakers
    • Genre Muziektheater
    • Data 30 sept | 19 en 20 jan
  6.  
    Martin Luther King door Urban Myth / De Krakeling / STIP theaterproducties

    Martin Luther King 8+

    • Theatergroep Urban Myth / De Krakeling / STIP theaterproducties
    • Genre Theater
    • Data 4 en 5 okt | 26 en 27 jan
  7.  
    Blood Kiss door Danstheater AYA en theatercollectief KNPV

    Blood Kiss 12+

    • Theatergroep Danstheater AYA en theatercollectief KNPV
    • Genre Danstheater
    • Data 5 okt 2018 | 7 & 8 nov 2018
  8.  
    Pak'm door BonteHond

    Pak'm 3+

    • Theatergroep BonteHond
    • Genre Theater
    • Data 6 okt t/m 20 feb
  9.  
    Robotje door NTjong / STIP Theaterproducties

    Robotje 6+

    • Theatergroep NTjong / STIP Theaterproducties
    • Genre Beeldend theater
    • Data 6 okt | 27 en 28 okt
  10.  
    Falling Dreams door Het Filiaal theatermakers

    Falling Dreams 10+

    • Theatergroep Het Filiaal theatermakers
    • Genre Muziektheater
    • Data 6 okt | 16 nov
  11.  
    KIDS door Toneelgroep Oostpool / Theater Sonnevanck

    KIDS 12+

    • Theatergroep Toneelgroep Oostpool / Theater Sonnevanck
    • Genre Theater
    • Data 8 okt en 9 okt
  12.  
    In het hol van de leeuw door DOX / Black Sheep Can Fly

    In het hol van de leeuw 14+

    • Theatergroep DOX / Black Sheep Can Fly
    • Genre Muziektheater
    • Data 10 & 11 okt | 10 t/m 14 dec
  13.  
    Ka-blamm door Theater Sonnevanck

    Ka-blamm 4+

    • Theatergroep Theater Sonnevanck
    • Genre Muziektheater
    • Data 14 okt en 3 nov
  14.  
    Bruno wordt een superheld door MaxTak

    Bruno wordt een superheld 6+

    • Theatergroep MaxTak
    • Genre Muziektheater
    • Data 20 okt en 21 okt
  15.  
    Drie door Maas theater en dans / BonteHond

    Drie 4+

    • Theatergroep Maas theater en dans / BonteHond
    • Genre Theater
    • Data 22 okt en 23 okt
  16.  
    Assepoester door Het Kleine Theater

    Assepoester 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Data 24 okt en 25 okt
  17.  
    Jabber door Theatergroep Kwatta

    Jabber 6+

    • Theatergroep Theatergroep Kwatta
    • Genre Theater
    • Datum 26 okt
  18.  
    Imagine the Silence door De Jonge Republiek

    Imagine the Silence 14+

    • Theatergroep De Jonge Republiek
    • Genre Muziektheater
    • Datum 2 nov
  19.  
    Rimpelsteeltje door Pieter Tiddens

    Rimpelsteeltje 6+

    • Theatergroep Pieter Tiddens
    • Genre Theater
    • Datum 4 nov
  20.  
    ZIN door BonteHond / Annelies Appelhof en Karlijn Sonderen

    ZIN 9+

    • Theatergroep BonteHond / Annelies Appelhof en Karlijn Sonderen
    • Genre Theater
    • Datum 6 nov
  21.  
    Victory door Maas theater en dans

    Victory 12+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Danstheater
    • Datum 9 nov
  22.  
    De Jokkebrokker door Maas theater en dans

    De Jokkebrokker 6+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Theater
    • Data 10 nov en 11 nov
  23.  
    Vieze vuile rotstreken door Roeland Hofman en Jorieke Abbing

    Vieze vuile rotstreken 8+

    • Theatergroep Roeland Hofman en Jorieke Abbing
    • Genre Theater
    • Datum 17 nov
  24.  
    Muziek van beneden door Het Houten Huis

    Muziek van beneden 5+

    • Theatergroep Het Houten Huis
    • Genre Muziektheater
    • Datum 18 nov
  25.  
    ID door ID Theatre Company

    ID 12+

    • Theatergroep ID Theatre Company
    • Genre Theater
    • Datum 29 nov
  26.  
    Het zigeunermeisje door Het Kleine Theater

    Het zigeunermeisje 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Data 1 dec en 2 dec
  27.  
    Fat Boys door Het Ministerie van onverrichter zake

    Fat Boys 6+

    • Theatergroep Het Ministerie van onverrichter zake
    • Genre Theater
    • Datum 8 dec
  28.  
    Een Wintersprookje door Het Kleine Theater

    Een Wintersprookje 3+

    • Theatergroep Het Kleine Theater
    • Genre Theater
    • Datum 9 dec
  29.  
    Maquette, een theaterthriller op schaal door Toneelschap Beumer & Drost

    Maquette, een theaterthriller op schaal 8+

    • Theatergroep Toneelschap Beumer & Drost
    • Genre Theater
    • Datum 15 dec
  30.  
    The Fairy Queen door Duda Paiva Company

    The Fairy Queen 6+

    • Theatergroep Duda Paiva Company
    • Genre Poppen- objecttheater
    • Datum 16 dec
  31.  
    Jazz duzz door De Toneelmakerij

    Jazz duzz 6+

    • Theatergroep De Toneelmakerij
    • Genre Muziektheater
    • Data 22 t/m 27 dec | 16 en 17 feb
  32.  
    Dikkie Dik en ik door Twee-ater producties

    Dikkie Dik en ik 2+

    • Theatergroep Twee-ater producties
    • Genre Theater
    • Data 28 dec t/m 30 dec
  33.  
    Hallo familie door Maas theater en dans

    Hallo familie 8+

    • Theatergroep Maas theater en dans
    • Genre Danstheater
    • Data 2 jan t/m 6 jan

Geen voorstellingen gevonden