Directeur | bestuurder

Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl (ma, di, wo, do, vr)

Zakelijk management sponsoring | fondsenwerving

Marleen Lamers
mlamers@krakeling.nl (ma, di, wo, vr)

Programmering 

Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl 
Colette van Wees  
colette@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Educatie

Hiske Dijkstra | Hoofd educatie (di, wo, do, vr)
educatie@krakeling.nl
Anoma Ortelee | Medewerker educatie (di, wo)
Marit Vosman | stagiaire educatie 

Theaterdocenten  
Carmen Lamptey, Dian IJkhout, Edwin Klazinga, Isabelle Fabre, Janny Hofman, Lianne Karel, Nico Tillie, Nynke Vermüe, Susanne Marx, Jente Jong, Loes van der Staak, Daan Bosch, Michel Hormes

Senior Marketing | Communicatie | Projectleiding

Ludmilla van der Kroon 
ludmilla@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Senior Marketing | Communicatie | Fondsenwerving

Siham Bourakaa 
siham@krakeling.nl (di, wo, do,vr)

Publiciteit 

Willemien Snoek
publiciteit@krakeling.nl  (ma, di, wo )

Bureau | kassa

Sterre Dijkstra (di, wo, do)
kassa@krakeling.nl 
Rita Vink
Tessa Jonge Poerink
Elisia da Silva Martins Peças 
Sacha Kodabux
Wendy Briggeman
Nina Haanappel 

Techniek

Henk de Groot | hoofd techniek
td@krakeling.nl (di, wo, do, vr)
Orin Habich
Dirk Witvoet
Rob Verbruggen 
Coen Gravemaker

Bedrijfsleiding | verhuur

Annet Bennis
annet@krakeling.nl / verhuur@krakeling.nl  (di, wo, do, vr)

Zaaldiensten 

Lars Kommers
Wilma van Splunder
Rita Vink
Eric Vliegenberg
David Vetter

Zaaldienst schoolvoorstellingen

Rita Vink
Anne Lotte Heijink
Sabrina Nabermacnack 
Belinda van der Stoep

Trainee

Esther van de Bovenkamp - marketing
marketing@krakeling.nl
 

Barmedewerkers

Nancy Masaba
Mike Keizer
Ileen Mol
Floor Ofner

Boekhouding

Mei Teng
Taiseer Albashouri 
boekhouding@krakeling.nl (ma, di, vr)

Raad van Toezicht

Thomas van Dalen - voorzitter
Peter van den Esschert - penningmeester
Nadia Bouras - lid
Michiel Schaap - lid
Elly Ludenhoff - lid 
Maurice Seleky - lid


 

Uitgelicht

Nu in Theater De Krakeling