Artistiek directeur | bestuurder 
Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl (ma, di, wo, do, vr)

Zakelijk directeur | bestuurder
Marleen Lamers
mlamers@krakeling.nl (ma, di, wo, vr)

Programmering 
Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl 
Colette van Wees  
colette@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Educatie
Hiske Dijkstra | Hoofd educatie 
Anoma Ortelee | Medewerker educatie (di, wo, vr)
educatie@krakeling.nl

Theaterdocenten  
Carmen Lamptey, Dian IJkhout, Edwin Klazinga, Isabelle Fabre, Janny Hofman, Lianne Karel, Nico Tillie, Nynke Vermüe, Susanne Marx, Jente Jong, Loes van der Staak, Daan Bosch

Senior Marketing | Communicatie | Projectleiding
Ludmilla van der Kroon 
ludmilla@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Senior Marketing | Communicatie | Sponsoring | Fondsenwerving
Siham Bourakaa 
siham@krakeling.nl (di, wo, do,vr)

Publiciteit 
Willemien Snoek
publiciteit@krakeling.nl  (ma, wo, do)

Online Content 
Rosa van Blerck 
marketing@krakeling.nl (ma, di, do)

Stagiaire Fondsenwerving
Joy Toet
joy@krakeling.nl (di, wo)

Bureau | Kassa
Sterre Dijkstra (di, wo, do)
kassa@krakeling.nl 
Rita Vink
Marlieke van Kuijk
Elise Breekveldt
Lotte Bant
Simone van der Steen

Techniek
Henk de Groot | hoofd techniek
td@krakeling.nl (di, wo, do, vr)
Rob Verbruggen 
Coen Gravemaker
Immanuel van de Ven

Bedrijfsleiding | Verhuur
Annet Bennis
annet@krakeling.nl / verhuur@krakeling.nl  (di, wo, do, vr)

Boekhouding
Mei Teng
boekhouding@krakeling.nl (ma, di, vr)
Facturen graag mailen naar
factuur@krakeling.nl

Zaaldiensten
Rita Vink
Eric Vliegenberg
Ellen Kooijman
Lotte Bant
Liese Kelholt

Zaaldienst schoolvoorstellingen
Rita Vink
Lotte Bant
Simone van der Steen 
Sabrina NaberMacnack

Barmedewerkers
Nancy Masaba
Floor Ofner
Fien van der Steen
Rachel Besemer
Rana Uzun
Lotte Laurens
Janus van Koolwijk

Krakeling KinderRaad 
Edzo, Hannah, Amaya, Sofja, Mina, Puck, Lene, Wies
kinderraad@krakeling.nl

Raad van Toezicht
Nanda Hagedoorn - voorzitter
Peter van den Esschert - penningmeester
Nadia Bouras - lid
Elly Ludenhoff - lid 
Maurice Seleky - lid
Ilaha Muhseni - lid 

Bestuur Vrienden 
Thijs Lommen (voorzitter)
Kees Blijleven (secretaris)
Carlos van Ree (lid)

 


 

Uitgelicht

Nu in Theater De Krakeling