Op dit moment is Theater De Krakeling op zoek naar:

Artistiek directeur | bestuurder 
Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl (ma, di, wo, do, vr)

Zakelijk directeur | bestuurder
Marleen Lamers
mlamers@krakeling.nl (ma, di, wo, vr)

Programmering 
Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl 
Colette van Wees  
colette@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Educatie
Hiske Dijkstra | Hoofd educatie (di, wo, do, vr)
educatie@krakeling.nl
Anoma Ortelee | Medewerker educatie (di, wo, vr)
Marit Vosman | stagiaire educatie 

Theaterdocenten  
Carmen Lamptey, Dian IJkhout, Edwin Klazinga, Isabelle Fabre, Janny Hofman, Lianne Karel, Nico Tillie, Nynke Vermüe, Susanne Marx, Jente Jong, Loes van der Staak, Daan Bosch, Michel Hormes

Senior Marketing | Communicatie | Projectleiding
Ludmilla van der Kroon 
ludmilla@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Senior Marketing | Communicatie | Sponsoring | Fondsenwerving
Siham Bourakaa 
siham@krakeling.nl (di, wo, do,vr)

Publiciteit 
Willemien Snoek
publiciteit@krakeling.nl  (ma, di, do)

Marketing trainee
Rosa van Blerck - marketing
marketing@krakeling.nl

Bureau | Kassa
Sterre Dijkstra (di, wo, do)
kassa@krakeling.nl 
Rita Vink
Wendy Briggeman
Marlieke van Kuijk
Fee Reynaert

Techniek
Henk de Groot | hoofd techniek
td@krakeling.nl (di, wo, do, vr)
Rob Verbruggen 
Coen Gravemaker
Immanuel van de Ven

Bedrijfsleiding | Verhuur
Annet Bennis
annet@krakeling.nl / verhuur@krakeling.nl  (di, wo, do, vr)

Boekhouding
Mei Teng
Taiseer Albashouri 
boekhouding@krakeling.nl (ma, di, vr)
Facturen graag mailen naar
factuur@krakeling.nl

Zaaldiensten
Lars Kommers
Wilma van Splunder
Rita Vink
Eric Vliegenberg
Ellen Kooijman
Lotte Bant

Zaaldienst schoolvoorstellingen
Rita Vink
Anne Lotte Heijink
Sabrina Nabermacnack 

Barmedewerkers
Nancy Masaba
Ileen Mol
Floor Ofner
Bente de Koning
Fien van der Steen
Tesse Baardman
Kyra Has

Raad van Toezicht
Thomas van Dalen - voorzitter
Peter van den Esschert - penningmeester
Nadia Bouras - lid
Elly Ludenhoff - lid 
Maurice Seleky - lid
Ilaha Muhseni - lid 
 


 

Uitgelicht

Nu in Theater De Krakeling