Directeur | bestuurder

Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl (ma, di, wo, do, vr)

Zakelijk management | Sponsoring | Fondsenwerving

Marleen Lamers
mlamers@krakeling.nl (ma, di, wo, vr)

Programmering 

Kees Blijleven
kees.blijleven@krakeling.nl 
Colette van Wees  
colette@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Educatie

Hiske Dijkstra | Hoofd educatie (di, wo, do, vr)
educatie@krakeling.nl
Anoma Ortelee | Medewerker educatie (di, wo, vr)
Marit Vosman | stagiaire educatie 

Theaterdocenten  
Carmen Lamptey, Dian IJkhout, Edwin Klazinga, Isabelle Fabre, Janny Hofman, Lianne Karel, Nico Tillie, Nynke Vermüe, Susanne Marx, Jente Jong, Loes van der Staak, Daan Bosch, Michel Hormes

Senior Marketing | Communicatie | Projectleiding

Ludmilla van der Kroon 
ludmilla@krakeling.nl (ma, di, wo, do)

Senior Marketing | Communicatie | Sponsoring | Fondsenwerving

Siham Bourakaa 
siham@krakeling.nl (di, wo, do,vr)

Publiciteit 

Willemien Snoek
publiciteit@krakeling.nl  (ma, di, wo)

Bureau | Kassa

Sterre Dijkstra (di, wo, do)
kassa@krakeling.nl 
Rita Vink
Wendy Briggeman
Marlieke van Kuijk
Fee Reynaert
 

Techniek

Henk de Groot | hoofd techniek
td@krakeling.nl (di, wo, do, vr)
Rob Verbruggen 
Coen Gravemaker
Immanuel van de Ven

Bedrijfsleiding | Verhuur

Annet Bennis
annet@krakeling.nl / verhuur@krakeling.nl  (di, wo, do, vr)

Zaaldiensten 

Lars Kommers
Wilma van Splunder
Rita Vink
Eric Vliegenberg
David Vetter
Ellen Kooijman

Zaaldienst schoolvoorstellingen

Rita Vink
Anne Lotte Heijink
Sabrina Nabermacnack 
Belinda van der Stoep
Lotte Bant

Trainee

Rosa van Blerck - marketing
marketing@krakeling.nl

Barmedewerkers

Nancy Masaba
Ileen Mol
Floor Ofner
Bente de Koning
Fien van der Steen
Tesse Baardman
Kyra Has


Boekhouding

Mei Teng
Taiseer Albashouri 
boekhouding@krakeling.nl (ma, di, vr)

Raad van Toezicht

Thomas van Dalen - voorzitter
Peter van den Esschert - penningmeester
Nadia Bouras - lid
Elly Ludenhoff - lid 
Maurice Seleky - lid
Ilaha Musheni - lid 
 


 

Uitgelicht

Nu in Theater De Krakeling