De voorstellingen in het kader van Rietwijker & Krakeling spelen in De Rietwijker (Parlevinker 9, Amsterdam-Noord).
Een spannende, grappige en ontroerende voorstelling vol beweging, muziek en animatie.
In een sprookjesachtig tafereel met geanimeerde schilderijen en passende muziek worden de kinderen meegezogen in de wereld van Anastasiia en haar hondje Djonnik. Als door een storm hun huis verdwijnt moeten ze op zoek gaan naar een nieuw huis. Een huis waar ze zich weer thuis kunnen voelen.
Tijdens hun zoektocht door de meest verschillende landschappen, ontmoeten ze allerlei dieren. Zouden ze in één van de huizen van hun dierenvrienden kunnen wonen? Het huis van de giraf is veel te groot, het huis van de pinguïn te koud, maar ze geven niet op! Uiteindelijk lukt het ze een huis te vinden waar ze zich thuis voelen.
Wil je weten hoe? Maak dan de reis met Anastasiia en Djonnik mee en ontdek samen hun nieuwe thuis!
Na de voorstelling mogen de kinderen op het podium hun eigen wenshuis tekenen.
De voorstelling Thuis is geïnspireerd op het persoonlijke verhaal van maker Anastasiia Liubchenko. Zij verliet haar huis in Oekraïne om op zoek te gaan naar een nieuw thuis in Nederland.
Theater De Krakeling gaat de wijken in! Al 46 jaar komen de mooiste, grappigste en spannendste verhalen tot leven in ons theater. Maar De Krakeling komt nu nóg dichterbij. We willen de verbeelding delen met heel Amsterdam en brengen daarom komend seizoen niet alleen voorstellingen in ons vertrouwde theater, maar ook in Noord bij De Rietwijker.
De voorstellingen in het kader van Rietwijker & De Krakeling spelen in De Rietwijker, Parlevinker 9, 1034 PX Amsterdam.
Houd onze website in de gaten voor de laatste updates en om te zien welke voorstellingen er gaan spelen in De Rietwijker.
NB: Voor voorstellingen binnen de wijkprogrammering in De Rietwijker en Teatro Munganga is het gebruik van de Podiumpas helaas niet mogelijk.