De voorstellingen in het kader van Rietwijker & Krakeling spelen in Buurtcultuurhuis De Rietwijker (Parlevinker 9, Amsterdam-Noord).
Wonder 3+
Wat is liefde? Kan je het voelen?
Liefde is overal! Voor het kleinst vliegende blaadje tot het miertje wat om de hoek loopt. Voor je vader, voor je moeder. Liefde is niet alleen romantisch. Er bestaat ook liefde voor jezelf, de natuur en alles om je heen.
In de voorstelling Wonder staat de liefde centraal! Achref laat zien dat je niet vroeg genoeg kunt leren hoe belangrijk deze verschillende vormen van liefde zijn. De liefde is wonderlijk. Kan je het voelen?
In Wonder daagt Achref zichzelf uit door fysiek en beeldend theater te combineren met dans en een installatie. Deze samensmelting van vormen zorgt voor een bijzondere theatrale ervaring.
De voorstelling is ontwikkeld vanuit een artistiek onderzoek in samenwerking met 2turvenhoog.
De programmering van deze voorstelling is een samenwerking met 2turvenhoog festival. Het is een try-out, de voorstelling gaat tijdens het festival in première.
Wijkprogrammering
Theater De Krakeling gaat de wijken in! Al 48 jaar komen de mooiste, grappigste en spannendste verhalen tot leven in ons theater. Maar De Krakeling komt nu nóg dichterbij. We willen de verbeelding delen met heel Amsterdam en brengen daarom niet alleen voorstellingen in ons vertrouwde theater, maar ook in Noord bij Buurtcultuurhuis De Rietwijker.
De voorstellingen in het kader van Rietwijker & Krakeling spelen in Buurtcultuurhuis De Rietwijker, Parlevinker 9, 1034 PX Amsterdam.
Houd onze website in de gaten voor de laatste updates en om te zien welke voorstellingen er gaan spelen in De Rietwijker.
Wijkprogrammering in Buurtcultuurhuis De Rietwijker wordt mede mogelijk gemaakt door Stadsdeel Noord en bijdrage van Stichting Vrienden Jeugdtheater.
NB: Voor voorstellingen binnen de wijkprogrammering in De Rietwijker is het gebruik van de Podiumpas helaas niet mogelijk.