De voorstellingen in het kader van Theater van Deyssel & Krakeling spelen in Theater van Deyssel (Lodewijk van Deysselstraat 91, Amsterdam)
Opstand der Onderkruipsels 4+
Naz komt binnen. Eigenlijk zou haar perfecte zus Bibi het boek ‘Opstand der Onderkruipsels’ voorlezen aan de kinderen. Maar Bibi's hoofd zit vol snot en nu moet Naz haar vervangen. In het boek leren we de onderbuurman van Naz en Bibi kennen, een keurige man met een tuin vol tegels. Maar op een dag is een van de tegels kapot. Wie heeft dat gedaan?!
Naz vindt het moeilijk om haar hoofd bij het verhaal te houden. Bibi zou dat veel beter kunnen, haar hoofd is netjes en geordend, net zoals de tegeltuin van de onderbuurman. Het hoofd van Naz is meer een kronkelpad: haar gedachten kruipen steeds naar de verstopte, weelderige wereld onder de tuintegels... Wat vindt Naz als ze één voor één alle tegeltjes oplicht? Samen met de kinderen gaat ze op ontdekkingstocht.
Opstand der Onderkruipsels is een meeslepend, spannend en grappige voorstelling waarbij kinderen actief meespelen en samen naar oplossingen zoeken. Een pleidooi voor leven en laten leven, hoofden die nét even anders werken, groen, gras en tegeltje wippen.
Wijkprogrammering
Theater De Krakeling gaat de wijken in! Al 46 jaar komen de mooiste, grappigste en spannendste verhalen tot leven in ons theater. Maar De Krakeling komt nu nóg dichterbij. We willen de verbeelding delen met heel Amsterdam en brengen daarom niet alleen voorstellingen in ons vertrouwde theater, maar ook in Nieuw-West bij Theater van Deyssel.
De voorstellingen in het kader van Theater van Deyssel & Krakeling spelen in Theater van Deyssel (Lodewijk van Deysselstraat 91, Amsterdam).